Rozwiązujemy problemy.

Projektujemy sklepy, biura, restauracje, hotele… Przestrzenie gdzie biznes spotyka człowieka.


Twój sukces jest miarą naszej pracy. Dlatego oferta Bidermann Design to rozwiązywanie problemów biznesowych poprzez projektowanie. Myśląc o najwyższej jakości usług, skupiamy się na celach i potrzebach naszych klientów. Analizujemy, badamy, tworzymy strategię. Poznajemy naszego klienta od podstaw. Identyfikujemy obszary, w których wdrożenie rozwiązań wzorniczych, w realny sposób zwiększy konkurencyjność. Tworzymy nowe, innowacyjne produkty i usługi. Pomagamy otwierać umysły tak, aby myślenie nieszablonowe stało się codziennością. Podnosimy sprzedaż i sprawiamy, że klienci w sklepach czują się bardziej komfortowo. O pacjentów natomiast dbamy z najwyższą starannością, w końcu od czasu do czasu sami nimi jesteśmy. I, co najważniejsze, zawsze myślimy o jutrze, bo dzisiaj to już przeszłość!  

Zakres naszych usług: Projektowanie Sklepów, Projektowanie Butików, Projektowanie Biur, Projektowanie Showroom’ów, Projektowanie Restauracji i Barów, Projektowanie Hoteli, Projektowanie Przestrzeni Publicznych, Projektowanie Przestrzeni Medycznych.

Zakres naszych kompetencji: Audyt Wzornictwa, Strategia, Zarządzanie Wzornictwem, Projektowanie Produktu, Projektowanie Graficzne, Architektura Wnętrz, Projektowanie Usług.

W 2017 roku wraz z renomowanym biurem WIDE Visual Communication Studio stworzyliśmy platformę świadczącą usługi projektowania przestrzeni biurowych w oparciu o metodologię Activity Based Working. Jeśli chcesz stworzyć wyjątkowe biuro na miarę obecnych czasów odwiedź nas na BIDERMANN+WIDE.   


Pracuj z nami!


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości