Zawsze otwarci


Bidermann Design to multidyscyplinarne studio, specjalizujące się w projektowaniu architektury wnętrz prywatnych i biznesowych oraz produktów i usług. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani, doświadczeni projektanci i architekci wnętrz, dla których „niemożliwe” nie istnieje. Zawsze pozostajemy otwarci na dyskusję ponieważ uważamy, że: „Umysł jest jak spadochron, nie działa kiedy jest zamknięty.”

Obsługujemy klientów indywidualnych spełniając ich marzenia o dopasowanej do potrzeb przestrzeni. Nieważne czy jest to Penthouse w centrum Warszawy czy mała chatka na drzewie, zawsze cel jest ten sam, zaprojektować Twoje wyjątkowe miejsce. Więcej o usłudze tutaj.

Dla klienta biznesowego opracowaliśmy specjalną usługę, która poparta analizami, identyfikuje potrzeby danego przedsiębiorstwa, tworzy strategię, wdraża rozwiązania. Zapoznaj się z ofertą skierowaną dla Biznesu tutaj.


Maciej Bidermann
Architekt wnętrz, projektant produktów, ukończył poznańską Akademię Sztuk Pięknych na wydziale Architektury i Wzornictwa. Stypendysta VSVU w Bratysławie w pracowni Transport Designu. Posiada certyfikat ukończenia kursu z Zarządzania Zespołem w Procesie Projektowym organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Uczestnik wystawy „Faces of Polisch Design” w galerii narodowej w Pradze. 

Projektowania uczył się od najlepszych specjalistów z ośrodków projektowych koncernów Audi, Ford Europe, Skoda. Uczestnik licznych warsztatów i konkursów min. organizowanych przez Centro Stile Fiat. Realizował projekty wnętrzarskie zarówno dla klientów indywidualnych jak i spółek deweloperskich. Na swoim koncie posiada liczne realizacje z zakresu Interior Design, Industrial Design, Yacht Design.

W BIDERMANN pełni rolę dyrektora kreatywnego zarządzającego zespołami projektowymi. 

Pracuj z nami!


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości