Siądźmy wygodnie.

Poznajmy się!

Zanim rozpoczniemy fascynującą podróż poprzez estetyczne doznania, musimy się dobrze poznać. Im więcej informacji nam o sobie udzielisz, tym trafniej będziemy mogli odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Słuchamy, analizujemy, doradzamy, ponieważ nie istnieje jedna uniwersalna prawda o idealnej przestrzeni. Za każdym razem to pierwiastek indywidualizmu decyduje o tym, czy w danym miejscu czujemy się jak w domu.

Jeśli nasza praca zwróciła Twoją uwagę to znaczy, że droga do wyjątkowej przestrzeni już się rozpoczęła. My chcemy Tobie w niej towarzyszyć. Spotkajmy się, porozmawiajmy, bo być może przyświeca nam wspólny cel – Twoja przestrzeń. Zapraszamy na kawę!


Profesjonalizm i zaangażowanie.

Projektowanie wnętrz to kształtowanie przestrzeni za pomocą form, faktur i światła. Umiejętne poruszanie się w tych materiach, analityczne podejście do zachowań ludzkich oraz wiedza ergonomiczna to czynniki, które są niezbędne do tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Projektowanie to trudny, wieloetapowy proces. Dlatego nasz zespół, wykształconych architektów wnętrz i projektantów zadba o to, aby żaden z etapów nie został pominięty. Zawsze dajemy z siebie wszystko. Nie przyjmujemy projektów, z których założeniami, od początku się nie zgadzamy. Naszym klientom zapewniamy dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii. W celu zapewnienia najlepszej obsługi inwestycji, współpracujemy z szeregiem firm branżowych i specjalistycznych. Wiemy, jak ważne jest przeprowadzenie inwestycji w terminie oraz bez zbędnych komplikacji, dlatego każdy projekt obejmujemy nadzorem autorskim. Kreujemy wnętrza minimalistyczne i zrównoważone. Cenimy naturalne materiały, wierzymy w ich ponadczasowość. Z klientami dzielimy się wieloletnim doświadczeniem.

Etapy procesu projektowego: – projekt koncepcyjny, – wizualizacje 3D, – projekt architektoniczny, – projekty branżowe, – projekty mebli, – koordynacja/logistyka, – nadzór autorski.


Dla najbardziej
wymagających.

Jeśli zależy Ci na kreowaniu Twojej wyjątkowej przestrzeni wspólnie z nami i cenisz sobie design najwyższej próby, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Zabierzemy Cię w podróż do źródeł estetycznych doznań. Współpracujemy z najlepszymi producentami mebli, takimi jak Living Divani, Porro czy Poliform. Ich fabryki są dla nas dostępne i czekają na naszą wizytę. Będziesz miał wyjątkową okazję obejrzeć od kuchni cały proces powstawania najwspanialszych mebli zaprojektowanych przez wielkich mistrzów. Zorganizujemy dla Ciebie całą podróż, od rezerwacji lotów i hoteli po poranne espresso!

Pracuj z nami!


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości