Tomorrow Thinking


W 2011 roku opracowaliśmy metodologię współpracy z klientem w celu najefektywniejszego wdrożenia rozwiązań wzorniczych w przedsiębiorstwach. Nasza metoda czerpie z najlepszych rozwiązań stosowanych przez światowych liderów designu, została jednak dostosowana do rozwijającego się rynku polskiego. Tomorrow Thinking ma na celu zidentyfikować możliwości a następnie wdrożyć pomysły, które w realny sposób zwiększą przewagę konkurencyjną naszego klienta oraz wyznaczą nowe kierunki rozwoju. Poszukujemy rozwiązań na jutro, te na dziś są już nieaktualne!


Jak to działa?

Analiza

Aby jakiekolwiek działania z obszaru designu przyniosły pożądany efekt musimy rzetelnie się do nich przygotować. Przeprowadzenie audytu u klienta pozwala nam określić, w jakim stopniu organizacja wykorzystuje potencjał designu, w jakich obszarach firma jest silna, a gdzie posiada duże braki. Dopiero po przeprowadzeniu takich badań i stworzeniu raportu możemy jasno zidentyfikować obszary naszego działania i rozpocząć prace nad zmianą.

Strategia

Właściwa identyfikacja potrzeb naszego klienta to kolejny kluczowy etap współpracy. Po nim następuje stworzenie strategii, która wymaga dokładnego określenia i zrozumienia celu przedsiębiorstwa. Sama strategia designu określa rolę wzornictwa w organizacji oraz podporządkowuje działania zespołu projektowego celom firmy. Opracowanie trafnej strategii to duży krok w stronę sukcesu.

Zarządzanie

Design Management to ciągłe szukanie kompromisów. Czas, koszty i wydajność to trzy najważniejsze filary mające wpływ na powodzenie całego projektu. Dlatego dobrze zarządzany proces projektowania i wdrażania ma zapewnić równowagę pomiędzy tymi czynnikami. Jeśli w Twojej organizacji brakuje kompetencji do sprawnego zarządzania designem, przejmiemy na siebie obowiązki Project Managera i profesjonalnie pokierujemy
procesami wzorniczymi.

Projektowanie

Niezależnie od tego co projektujemy, czy jest to nowa identyfikacja wizualna firmy, produkt czy usługa, zawsze koncertujemy się na doświadczeniach Twojego klienta. To on jest najważniejszym odbiorcą designu. Jeśli nasz produkt pomaga zaoszczędzić czas, ułatwić czynności, czy po prostu umila codzienność, wtedy jest pożądany. Każdy nowy produkt musi nieść z sobą wartość dodaną, która wyróżni go na tle innych. To innowacja tworzy wartość. 

Case Study


Zapoznaj się ze studium przypadku i dowiedz się jak działa Tomorrow Thinking. Oto niektóre nasze realizacje, w których została wdrożona metodologia T.T.: Terrano, Bemarc.

Pracuj z nami!


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości